Hakkımızda

Bubbleclub Dalış Klubü yurt içi ve yurt dışı dalış organizasyonları düzenleyen PADI, CMAS, HSA eğitim sertifikaları veren İstanbul’da 15 sene önce kurulmuş bir dalış okuludur.


Bubbleclub Dalış Klubü yurt içi ve yurt dışı dalış organizasyonları düzenleyen PADI, CMAS, HSA eğitim sertifikaları veren İstanbul’da 15 sene önce kurulmuş bir dalış okuludur. PADI 5 STAR IDC CENTER olarak Padi'nin tüm eğitim sertifikaları verilmektedir.

Tecrübeli eğitmen kadromuz ile her seviyede dalgıç ve dalgıç adaylarına hizmet verilmektedir. Kurulduğumuzdan beri, Bubble Club dalış okulunda, tüm dünyada geçerli olan Amerikan PADI (Professional Association of Diving Instructors) ,CMAS (Confederation Mondiale des Activites Subaquatiques), HSA(HANDICAPPED SCUBA ASSOCIATION) sertifikaları verilmektedir. 

Tecrübeli eğitmen kadromuz ile her seviyede dalgıç ve dalgıç adaylarına hizmet verilmektedir. Bubble Club dalış okulunda, tüm dünyada geçerli olan Amerikan PADI (Professional Association of Diving Instructors) ,CMAS (Confederation Mondiale des Activites Subaquatiques), HSA(HANDICAPPED SCUBA ASSOCIATION) sertifikaları verilmektedir.


Bize Ulaşın


Sosyal Medyada Biz

Bizi Takip Etmeyi Unutmayın !

İletişim

Email : hakan[et]divebubbleclub.com

Telefon : 0212 264 57 74

Adres :

İstinye mahallesi, Koru Caddesi No 4/2 Sarıyer İstanbul pk. 34460.