Hakkımızda

Bubbleclub Dalış Klubü yurt içi ve yurt dışı dalış organizasyonları düzenleyen PADI, CMAS,SDI, HSA TDI eğitim sertifikaları veren İstanbul’da 22 sene önce kurulmuş bir dalış okuludur.


Bubbleclub Dalış Klubü yurt içi ve yurt dışı dalış organizasyonları düzenleyen, İstanbul’da 22 sene önce kurulmuş bir dalış okuludur. Dalış ile ilgili birçok  eğitim sertifikaları verilmektedir.

Tecrübeli eğitmen kadromuz ile her seviyede dalgıç ve dalgıç adaylarına hizmet verilmektedir. Kurulduğumuzdan beri, Bubble Club dalış okulunda, tüm dünyada geçerli olan CMAS (Confederation Mondiale des Activites Subaquatiques), TDI(TECHNICAL DIVING INSTRUCTORS), PADI, SDI, HSA(HANDICAPPED SCUBA ASSOCIATION) sertifikaları verilmektedir. Dalışı bir eğlence ve rekreasyonel spor yapma alanı dışında; bilimsel ve akademik dalışlara destek vermek kapsamında nicelik olarak hedeflemekteyiz. bu bağlamda kar amacı gütmeyen sürdürülebilir tüm projelere olumlu bakmaktayız. Teknik dalış, mağara, mağara dalışı,bilimsel dalış, sualtı arkeololojisi vb alanlarda çalışmalarımız sürmektedir.

Dalışa gelen dalıcı daldığı gün boyunca sadece kendisine verilen ekipmanları kullanmaktadır.


Bubble Cub Dalış Merkezinde tüp dolumu yapılmaktadır. 200 bar hizmeti vermekteyiz. İsteğe bağlı olarak Nitroks ve Trimiks dolum yapılmaktadır. Normal hava tüpü dolumu 250.-tl+Kdv'dir. Nitroks ve Trimiks dolumlar özel fiyatlandırılmaktadır.

Bize Ulaşın


Sosyal Medyada Biz

Bizi Takip Etmeyi Unutmayın !

İletişim

Email : hakan[et]divebubbleclub.com

Telefon : 0212 264 57 74

Adres :

İstinye mahallesi, Koru Caddesi No 4/2 Sarıyer İstanbul pk. 34460.